| anonim_4396 a întrebat:

Câteva oase de la coloana sau învinețit de ce? doar 3

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| 93Anna93 a răspuns:

Esti sigur ca oasele s-au invinetit? Poate e doar o vanataie. Poate te-ai lovit si nu ti-ai dat seama. Te si doare zona respectiva? Oricum ar fi mai bine sa te duci la doctor.

| oanard174 a răspuns:

Mergi la dr

| NonEinstein a răspuns:

Cred că ţi sa fisurat osul, dar s.ar putea să nu fie aşa de grav pe cum sună, du.te la un medic.
I

| TotEuMa a răspuns:

E posibil sa fie doar o vânătaie pe piele, sau nu stiu cum se zice. Nu cred ca se invineteau oasele straight face. E posibil sa fie din cauza pozitiei incorecte, stand "cocosat " iti sprijini spatele doar in acele oase ele prinzand o sensibilitate si urmand sa apara aceasta " vanataie"

| BlueFeeling a răspuns:

Staii. Ce? Oasele s-au invinetit? Ele in sine? raised eyebrows De unde sti? raised eyebrows Fugi maine la un medic! Parerea mea.

| BlueFeeling a răspuns (pentru BlueFeeling):

Desigur daca e vorba de tine sau de altcineva. Dar e posibil asa ceva?