| UmbraDeVulpe a întrebat:

Ce as putea lua pentru durere de penis? Ceva care sa fie bun pentru orice fel de durere in acel loc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O consulatie la Medicul UROLOG ar fi cea mai indicata, ca noi nu avem de unde sa stim ce ai facut tu cu cucul, unde l-ai bagat, ce ai luat sau cat l-ai frecat ori ranit, de te doare atat de rau.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Ti-am mai spus si pe alt topic: spala cucul cu apa calda si sapuns i NU_l mai freca deloc macar 10 zile, ca sa se vindece iritarea de la prea multa frecare.
Nu se pune crema sau alte porcarii pe un penis iritat ca va ustura si se va infecta mai rau!

Este clar ca nu ai tinut cont de sfatul meu de acum cateva zile, ca iti trecea durerea pana aucm.

| AdioTPU a răspuns:

Întreabă la farmacie.

Răspuns utilizator avertizat
| AdioTPU a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Da. Farmacistul îți va recomanda ceva.

Răspuns utilizator avertizat