| anonim_4396 a întrebat:

Ce cabinet oftalmologic sau o optica medicala imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Opti Blu am auzit ca sunt foarte buni.

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

In piata Lahovary, chiar langa Spitalul de Oftalmologie exista un mic cabinet particular deservit chiar de specialistii spitalului.Sanatate.Mira

Anna
| Anna a răspuns:

Daca dai un search pe google o sa afli ca Opti Blu este cea mai tare firma de optica din Romania.Eu mi-am facut ochelari la ei si ma declar extrem de multumita!winking

cristian
| cristian a răspuns:

Sanoptic SRL Iasi Galan Smarandita.
Pa cuvant.

mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Iti recomand AMA Optimex - website: www.amaoptimex.ro
Pentru operatii, doctorul Filip (tatal), iar pentru consultatii, doctorul Andrei Filip (fiul sau). Sunt doctori experimentati - chiar daca tariful e putin mai scump probabil, merita.

| vasilescu a răspuns:

Am degenerescenta masculara pe sistem nervos la ce spital ma puteti indruma