| baiatulxboyx a întrebat:

Ce ciocolata sa mananc? Eu nu am mai mancat ciocolata de o luna si mama zice ca trebuie sa mananc putina ciocolata cam in fiecare zi ca te ajuta sa gandesti etc. Eu tin si cura de slabire deci cam ce ciocolata ar trebui sa mananc? Nu vreau ciocolata neagra sau amaruie pentru ca nu imi plac deloc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este singura variantă, cea amăruie, 2-3 tablete pe săptămână.
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Problema este ca ciocolata neagra este si cea care te-ar ajuta la slabit. laughing
Daca nu iti place, mananca ciocolata cu lapte, sa nu manci ciocolata cu creme ca alea ingrasa mai mult.

| NickiMinaj a răspuns:

Ciocolata neagra cu menta sau portocale. dar nu e nevoie sa mananci daca nu vrei si in niciun caz nu e recomandata zilnic.

| Gizăz a răspuns:

Ciocolata ROM. Nu glumesc! E cea mai puțin dulce și are puține calorii pentru o ciocolată. E ideală pentru pofta cuiva la cură.

| xamix a răspuns:

Ciocolata cu argei iute;)

http://4.bp.blogspot.com/......age000.jpg

| Anto_5679 a răspuns:

Nu e nimic daca ti cura de slabire ca de la ciocolata nu te ingrasiwinking
mananca si tu merci sau heidi sau kinderlaughing