| GulDan a întrebat:

Ce determina cresterea nasului? sportu? e ceva hormonal?

Nu am nasu mare dar dupa catva ani mi s-a mai modificat fata de cum eram inainte...

si am facut sporturi si m-am latit in oase! are vreo legatura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Ce varsta ai? Daca ai trecut de pubertate e posibil sa fie ceva hormonal, posibil sa fie vorba de acromegalie.

| mihai69 a răspuns:

Minciuna! Ce, n-ai văzut Pinocchio?!?

| SkyPilot a răspuns:

Mostenirea genetica este determinanta. Si te mai schimbi cu varsta.