| Felicia2013 a întrebat:

Ce efecte are,, Lecitina" dupa ce intrerupi tratamentul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai are.Din moment ce nu mai iei.

| MitroKta a răspuns (pentru darrio2007):

Cred ca tu nu ai auzit de efecte secundare.

| darrio2007 a răspuns (pentru MitroKta):

Ba am auzit.Luam in copilarie asa ceva.Sunt ani buni de atunci.Si nu am avut efecte secundare.Si nu la toata lumea apar aceste efecte.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din moment ce nu mai iei efectele sunt egal cu zero

| MitroKta a răspuns:

Mai bine sa nu fi luat niciodata. Lecitina e pentru creier cum e nos-ul pentru motor, anume il forteaza sa functioneze la o capacitate superioara celei cu care a fost obisnuit, drept urmare- accelereaza procesul de dezvoltare-imbatranire a celulelor. Ce sa mai are efecte negative, cu cat renunti mai repede, ai sanse mai mari sa revii mai usor la normal. Insa, nu tine cont de nimic din ce am scris aici, daca iei asta la perscriptia medicului- bazeaza-te pe el, aia e cu totul alta treaba. Eu am facut referire la cei care se apuca de papat pastile din alea de reclama, care spun ca te ajuta cand ai examene si alte chestii de astea. Acestea au efecte secundare, negative.

| Zenithf a răspuns (pentru MitroKta):

Mai degraba ii ca benzina de 98 comparata cu benzina de 95. "Dacia" noastra merge bine cu amandoua, dar se vede totusi o diferenta cand iei benzina mai slaba. :-\

| CiumacAndrei a răspuns:

Pai nu e prea bine o sa vezi diferenta.E ca combustibiulul pentru creier, care il foteaza sa mearga la o capacitate mare, cand intrerupi se duce efectu si o sa vezi diferenta.