| anams a întrebat:

Ce este masajul erotic? stie cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Jambooja a răspuns:

Masajul erotic il face o femeie (dezbracata complet) unui barbat (dezbracat complet). Acesta contine mai multe etape, cateva dintre ele ar fi:
- sa faca baie impreuna si fata sa se ocupe de toate placerile clientului (barbatului), mai putin cele care includ sexul.
- barbatul intins pe o saltea se va bucura de domnisoara care il unge cu cateva lotiuni si se "joaca" cu instrumentul acestuia (ori cu mainile, ori cu picioarele etc.
- de obicei (mai tot timpul) include sexul oral.
- mai sunt parti in care fata se intinde pe barbat, miscandu-se regulat cand sus, cand jos.
etc.

La orice final de masaj erotic barbatul va ejacula, pentru ca fata are oarecum aceasta obligatie (adica trebuie sa il faca pe barbat sa ejaculeze la finalul masajului erotic).

| aumih16 a răspuns:

Ceva erotic! stii tu! mai bine! sex dragoste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand sa te masezi cu crema asta:http://www.suplimente-naturiste.com/......femei.html si o sa vezi ce inseamna