| aaa10 a întrebat:

De ce la masajul erotic, prostituata îți pune prezervativ?

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Din precautie si pentru motive de igiena si sanatate.
A ei si a ta.

| mgtow a răspuns:

De frica sa nu o penetrezi

| RAY a răspuns:

Nu iti face sex oral, doar te atinge incat sa ejaculezi, banuiesc ca au manusi sau in cazul tau cianura

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti pune nimic prezervativ la masjaul erotic, ca nu-ti maseaza penisul, ai inteles tu gresit happy

| Wr3nch a răspuns (pentru Violleta2022):

Iti pune la alea cu "finalizare" daca mai dai banilaughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pai ce ai vrea să îți pună, pierce?

| Hammurabi a răspuns:

Probabil ăsta e regulamentul salonului de masaj.
Cine a conceput regulamentul, probabil a avut de ales între a-ți pune ție prezervativ sau a purta ea mănuși de cauciuc.
Așa că, zi mersi. laughing

| Crackman a răspuns:

Sa fie cu finalizare

| SharpEagle a răspuns:

Ca altfel s-ar numi masaj....eroic.
Ar fi un act de eroism sa riste atat de multe infectari de la atatia clienti. laughing

| SharpEagle a răspuns:

Ma rog, mai era si raspunsul: dar cine ai vrea sa ti-l puna, patronul salonului? laughing

| FredericChopin a răspuns:

Da deci concluzia "intre cer si pamant multi PROSTI mai sunt "

| PiratulFantastik a răspuns:

Ca sa nu ia ciuma de la tine. mama ei de branzica