| qAndu a întrebat:

Ce exercitii trebuie sa fac pentru muschi, dar nu pentru picoare ca pentru picoare am destul! Multumesc anticipat! Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Abdomene si flotari. Eu am ajuns foarte bine, facand cam 20-40 flotari si 100-150 abdoemene...in fiecare seara... dar muschii nu o sa apara in 2-3 saptamani. ohooo ai de lucrat.

3 răspunsuri:
| bunnylover537 a răspuns:

Fa inot.iti vei lucra toate grupele de muschi.

| rater1994 a răspuns:

Ia incearca sa faci niste abdomene, flotari, ridicari alea te ajuta daca nu vrei la picioarewinking

| nicolla69 a răspuns:

Ca sa fac o gluma nu ai destui muschi? daca ai cum zici numai muschi la picioare esti exact ca in desenele animate
eu cred ca ai destui muschi si sus asa ca fi tu insusi