| Girly97 a întrebat:

Ce grupa sanguina aveti? Eu nu sunt sigura deoarece mi s-a luat sange la 11 ani, dar nu le-a cerut mama grupa mea. Totusi, stie ea ca am ori A2 ori O1. Am observat ca A2 este foarte raspandita in Romania. Tatal si bunica au A2 iar mama B3. Voi ce grupa aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

A2.

| Liviu a răspuns:

Uhm,eu am 01 laughing Ca si tata, si bunicu si celalalt bunic o.O + o matusa straight face

| Lola05 a răspuns:

Zero - donator general.