| Ada477 a întrebat:

Ce înseamnă daca mă doare mana stanga, mai ales în palmă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te ai lovit? Ori poate se schimba vremea si esti meteosensibilă, ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic! Pe toti ne dor mainile si picioarele la un moment dat de la diverse munci sau lovituri, iar de la atat lucru chiar nu trebuie sa te stresezi sau sa dai vreo importanta.

| dinaprilie a răspuns:

Depinde de varsta? Cati ani ai?

| Saiko10 a răspuns:

Ca te-ai lovit de ceva si nu ai observat pana acum.

Răspuns utilizator avertizat