| AvalohAlyn a întrebat:

Ce marca de vitamine ati folosit si recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Depinde pentru ce vrei.
De exemplu eu când mă simt slăbită, obosită, iau fier la recomandarea dnei doctor şi mă simt foarte bine.Chiar azi am luat.
Cel mai bine este să îţi facă o analiză a sângelui să ştie clar ce îţi lipseşte.

| CuriousStuff a răspuns:

Prtocale, Mere, Pere, Lamai, Ceapa, Salata, Morcovi...
Cele mai bune. Daca nu ai cu adevarat nevoie de suplimente, adica daca nu ti-ai facut analizele si ti-a zis medicul ca trebuie sa iei suplimente o sa dai banii degeaba pe ele, pentru ca nu o sa-ti faca nici rau nici bine. Dar daca ai prea multi bani si nu ai ce sa faci cu ei, ia-ti toate suplimentele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DoppelHerz

| liliana77any a răspuns:

Cavit.

| ălkjmhgf a răspuns:

Vitamax.

| HLucian a răspuns:

Salut. In primul rand cea mai buna marca de vitamine se numeste mancarea, alimentatia, stilul de viata. Dar daca vrei suplimente..nu iti recomand nimic sintetic, fugi de farmacie. Mergi pe suplimentele organice. Herbagetica, Hofigal.

| Zeekon a răspuns:

Singura mea experienta cu suplimente de vitamine (am luat o data in toata viata) a fost Cetebe, care m-a scos din raceala. Recomand, si-a facut efectul la mine in 2 zile. Poate sunt altele mai bune, dar asta stiu sigur ca functioneaza si daca ar mai fi cazul tot asta as lua.