| Smile_3473 a întrebat:

Ce metode pentru a intarzia menstruatia stiti? Eu stiam ceva de aspirina. Trebuie sa incep cu un numar de zile inainte sa-mi vina sau e bine si daca iau cu o zi inainte? Exista vreun risc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Este o singura pastila care are efect scontat, dar efectele secundare sunt covarsitoare. Alta data incearca sa-ti planifici concediul in functie de problemele femeiesti cu care te confrunti.
Nu incerca treaba aia cu aspirina, este periculos, aspirina poate provoca sangerari ambundente si sa prelungeasca durata ciclului.
Iti urez distractie faina cu tot cu tampoane, si sa se termine raul pana nu se termina concediul.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ionutk9 a răspuns:

Sunt baiat dar de ce ai vrea sa faci asa ceva ma rog?

| 100 a răspuns:

Vitamina K- o singura fiola
Dar nu poti folosi de mai multe ori pe an!
Nu stiu sa aiba efecte secundare grave, poate dai un search pe google si afli ceva.
Pupici :*