| Geogia a întrebat:

Ce metode pentru inlaturarea punctelor negre stiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Frumusika24 a răspuns:

1. Iti faci niste ceai de musetel, dupa aceea stai deasupra vasului in care l-ai facut in aburi ca sa tii se inmoaie porii si dupa aia in storci tu cu mana.winking
2. Poti cumpara o crema de la farmacie. Fundita?

| Ramo137 a răspuns:

Stai cu fata in aburii fierbinti cand faci ceai de tei si apoi incearca sa ti le scoti.