| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de dr. Daniel Amen medic american psihiatru și cartile lui? Mie mi se pare cel mai bun specialist de acest fel din domeniul lui din lume(psihiatrie in principal dar si neurologie si imagistica cerebrala)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DrMihailoviciS a răspuns:

Da, l-am cunoscut. Este foarte bun, vi-l recomand profund

| randomuser009 a răspuns (pentru DrMihailoviciS):

Lucrati in SUA? Sau l ati intalnit la o conferinta?

| DrMihailoviciS a răspuns (pentru randomuser009):

In 2015 a avut loc o cercetare medicinala interesanta la nivel mondial, mai exact in Grecia. Și am fost și eu prezent, după ce am pupat in... zeci de persoane, am reușit să ajung și eu acolo. Și el era un fel de coordonator principal? Și într-adevăr, din FACM (fisa analistică a cadrului medical) reieșea faptul că este un specialist in medicina psihica!
Deci da, îl pot recomanda oricui, la fel și cu cartile dumnealui.
Doamne ajuta!