| letitblue a întrebat:

Ce parere aveti despre ceaiurile pentru slabit?thinking big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna draga mea,
Eu am folosit unul, sincer efectul este bun! Te ajuta in special la constipatie, dar trebuie folosit cu grija si perseverenta; altfel vei ajunge ca un mic ''pachetel'' de laxative.
Uite aici cateva sugestii, cat mai bune, ti le dau ca si cum ai fii fata mea. Tinand cont ca eu am am 55 de primaveri. deci uite iubita:

http://herbanet.vstore.ca/......tru-slabit (este ceva mai scumpulet, dar fata mea de 33 de ani l-a incercat, este excelent!

daca ai pribleme cu scaunele iti recomand cu toata inima aceste pastilute de la Walmark, eu le-am luat, efect garantat. Si de durata acum mai iau cate una pe luna.

http://herbanet.vstore.ca/......tru-slabit

Iar pentru a slabi ai nevoie de : energie, vitalitate, sanatate, incredere si abordare. De aceea iti recomand si aceste pastile tot de la Walmark.
http://www.pcfarm.ro/produs/2645/Guarana---Walmark

Cam astea sunt cele mai bune produse pentru ceea ce iti doresti chiar tu! Mult noroc si, numai bine. Sanatate!

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sincer nu aş bea aşa ceva, consider că o modalitate mai bună şi mai sănătoasă în primul rând este sportul şi un program stabil, adică mănânc dimineaţa la amiază şi seara la anumite ore şi nu schimb acest program indiferent de ce ar putea apărea peste zi. Şi lista cu alimente pe care să nu le consumi, dulciuri etc. Poţi încerca ceaiuri şi pastile dar nu e sănătos.

| JustArmy a răspuns:

Eu cred ca nu este o idee prea buna.am vazut la tv ca unul dintre loturile de ceai verde au fost tratate cu o substanta radioactiva si s-a interzis comercializarea lor in farmacie, deci ai grija...

| Fvn a răspuns:

Sa stii caci chiar functioneaza happy

| iri_4602 a răspuns:

Sincer.io as` zice sa nu folosesti ceaiuri.medicamente.etc.
mai bine incearca natural.prin mult sport si altelewinkingmananca mai des dar mai putin si ai sa vezi ca o sa fie mai bine.
ceaiurile si medicamentele pot avea reactii adverse. urate.
ba chiar te poti ingrashasad

| HaosPatologic a răspuns:

Daca vrei sa slabesti si crezi ca ai nevoie de ajutor, incearca Herbalife

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sunt paralela la asta asa ca nu prea stiu sa-ti raspund