| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre dieta mea? dimineata: 1 salata din rosii si castraveti si un mar; pranz:1 salata la fel ca dimineata si jumatate de pulpa de pui; seara:1 salata rosii si castraveti si 1 mar? credeti ca va functiona?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca e exagerata, va functiona, dar dupa ce vei renunta la ea, te vei ingrasa mai mult. In plus, ii lipsesc cu desavarsire lactatele, ceea ce nu e prea sanatos.

daniela
| daniela a răspuns:

Eu zic ca da mai aes daca nu mai mananci paine si dulciuri si bei numai apa plata. Nu exagera cu uleiul si sarea in salata iar puiul fiert sau prajit

auran
| auran a răspuns:

In general seara nu se recomanda fructe si legume ce pot fermenta (daca ai probleme cu colonul il vei irita)! cred ca ti-ar mai trebui si niste fibre - asa ca poti manca si o felie, doua de paine cu seminte

| hanry a răspuns:

Manaca cat mai mult si fa sport

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Exclude masa de seara, evenual un mar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca salata de rosii cu castraveti cu o lingura de ulei de masline in fiecare zii timp de 14 zile si vei slabi garantat 10 kilograme

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma adica painea ingrasa sau ce?