| Deliazxcvbnm a întrebat:

Un raspuns va rog! :* [ vot + funditssaaa]!
Eu am soldurile foarte late straight face si vreau sa ajung la un corp mai frumos! Tin urmatoarea dieta :
Dimineata : - un iaurt si 3 patratele de ciocolata!
Pranz - o salata cu : salata verde, rosii, castraveti si putina branza happy! desert : o banana si un mar!
Cina : o felie de paine cu o bucatica de branza si o rosie.
In fiecare dimineata fac 100 de abdomene, 30 de geneoflexiuni, 100 de sarituri, 200 de exerciti [ ridicarii si coborari de bicioare speciale pentru solduri si 15 minute mers cu rolele Si seara : 300 de ex pentru solduri, 35 de geneoflexiuni, 100 de sarituri si 130 de abdomene! happy Credeti ca o sa pot slabi cv intr `o saptamana? Cum vi se pare? MULTUMESC!~:*

Răspuns Câştigător
| SweetDreams a răspuns:

Wow. Eu cred ca daca te tii de treaba o sa slabesti, dar ar trebui sa faci toate astea mai mult de o saptamana, gen o luna. Oricum depinde si de metabolism, poate reusesti sa slabesti mai repede.
Bafta cu dieta si sa-mi spui te rog mult daca functioneaza, as vrea si eu sa o incerc :d

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai alea 3 bucatele de ciocolata strica treaba si la fel si iaurtul daca e iaurt de fructe, iti recomand sa mananci iaurt 0%
exercitii faci foarte multe insa nu cred ca o sa poti sa te ti de ele, iti spun din proprie experienta si eu imi facuseram un program de genul insa nu poti sa te ti de el, e prea greu. Eu iti spun sa ti o dieta pe baza de proteine, am tinut si eu, e absolut fantastica insa din pacate eu facand tenis de performanta nu am putut sa ma tin de ea deoarece nu aveam alimente din care sa imi iau destula energie asa ca daca vrei mai multe informatii despre dieta aceasta pe baza de proteine poti sa imi spui si o sa iti dau mai multe detalii.

| Renes a răspuns:

Genial, si dimineata si seara?
Wow, serios, si eu tin, dar nici in halul asta, si eu sunt grasa, am burta.
GOD, mi se pare absolut minunata, sunt sigura ca poti slabi dar nu intr-o saptamana, cel putin 2, lasa ca trec repede :*:*

| Love_Magdi_1994 a răspuns:

Daaaa...desiguri ca potislabi maxim o saptamana jumate doua hai sa zic 3 saptamani.La ce exercity faci si ce mancare mananci poti slabi cu sigurantawinking sper ca am putut sa te ajut smugwinking {funtita si vot}happy