| Carrie a întrebat:

Ce parere aveti despre gama Gerovital Plant Stop Acnee? Eu mi-am luat toata gama si as vrea sa stiu daca este buna(am cumparat gama ieri). happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alfabet258 a răspuns:

Nu mi se pare okay. Cel putin eu am incercat gelul de curatare si mi s-a parut groaznic. Pentru unii stiu ca e bun dar pentru mine clar nu a fost. Plus ca am vazut si ca ar contine parfum, inca un minus. Daca vrei cu adevărat ceva bun încearcă gelul de curatare de la CeraVe, Avene sau alte firme de genul plus toner si/sau creme.

| maryah a răspuns:

Buna, sa stii ca orice tipuri de creme, lotiuni tonice cu care te dai sunt bune si iti dispar cosurile pe moment dar apoi dupa aproximativ 2 saptamani iti apar altele si iti apar mai multe...trebuie sa astept ana cand cosurile iti vor disparea de la sine..nu ai ce sa le faci