| Mario1994 a întrebat:

Ce părere aveți despre Noni Tahitian Juice ( original )? Ajuta la ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Am luat eu 3 sticle mai demult si nu am simtit vreun mare efect.Il luasem pentru atacuri de panica, stari de anxietate insa nu m-a ajutat. Poate, poate, mi-a mai intarit imunitatea dar si aici am unele dubii ca nu a fost cine stie ce.happy

| peperonies a răspuns:

E suc de struguri la ce vrei sa te ajute?

| Mario1994 explică (pentru peperonies):

Suc de struguri, ma amuzi. Mai documenteaza-te. Cred ca ai probleme cu capul.

| peperonies a răspuns (pentru Mario1994):

Pai si tu la ce crezi ca te ajuta?