| GEORGEL2012 a întrebat:

Ce pastile de somn sa iau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta numai medicul iti poate prescrie. Fara reteta nu iti vinde nicio farmacie.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Cele prescrise de medicul curant!

| OnuOnulică a răspuns:

Uite niste ceaiuri care te vor ajuta http://www.csid.ro/......-11494579/

| neutrino a răspuns:

Te sfatuiesc sa eviti astfel de pastile si sa apelezi la o metoda naturista valabila inca din vremea tineretii bunicilor nostri, si chiar cu mult inaintea lor: inainte de ora culcarii, te duci si faci sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti daca vrei sa iei un cei relaxant de la magazin, ceva natural. Sau poti merge la medic sa-i spui ce problema ai si-ti va recomanda el ceva.

O zi placuta

| Mădălllinna a răspuns:

Recomandat un paharut (200 ml) cu laptic cald sau ceiut de tei happy

| EliChan a răspuns:

Somnifere.

| DinPlante a răspuns:

Iata un produs naturist nou, de la dacia plant, un supliment alimentar creat de o dna dr. farmacist http://www.putereaplantelor.ro/somnofort-dacia-plant-comprimate.html,