| d3utzsa a întrebat:

Ce pastile sau vitamine as putea sa iau sa mai ma ingras un pic la picioare? in sus sunt ok dar la picioare mi se pare k sunt km slabasad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iei in greutate,nu se va pune numai pe picioare,ci si in rest. Daca-ti doresti ca rezultatele sa se observe numai in zona picioarelor, opteaza pentru exercitii de dezvoltare musculara in aceasta zona(genuflexiuni). Incepe usor, cu 15-20/zi si avanseaza treptat la 50-60/zi,chiar si mai multe, daca consideri ca este nevoie.Fa-le zilnic, cu o pauza de 1-2 zile/saptamana.In schimb, va dura ceva pana se vor vedea rezultatele, sa nu te astepti sa obtii rezultatele dorite intr-un timp record.Succes.

| Deleb a răspuns:

Buna! Problema asta o am si eu.eu oricum nu fac sportul, si acum in vacanta asta m-am pus nene pe mancat happy Si a inceput sa iasa, la varsta mea, am 48 de kg, iar inainte de vacanta aveam 41. Pur si simplu mancam cu pofta. Ti-as recomanda vitamine, si ca sa nu te ingrasi sus sa zic asa, incearca abdomene, adica eu asa fac.O zi buna!