| F1Ve99 a întrebat:

Ce pot face ca sa-mi creasca barba si mustata? ...am 16 ani si doar mustata mi se vede, dar putin de tot si imi creste foarte incet.
Fara raspunsuri de genul "o sa regreti mai tarziu"!
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Raspunsul meu este cel pe care nu-l vrei.Hai,pa!

| WalterWhite a răspuns:

Rade-te cu lama si incet-incet iti va creste din ce in ce mai mare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci decat sa astepti, totusi ai doar 16 ani... si da acum ti se pare cool sa ai barba da sa vezi ce naspa va fi cand va trebui sa te razi zilnic

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Barboos la 16 ani ...beaaacs