| Sindy02Marty a întrebat:

Ce pot sa fac cand am pofta de ceva dulce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| werewolfbruno a răspuns:

Rontaie batone de scortisoara(exista) curmale...aaa si sunt si niste rondele cu ciocolata destul de bune...fructe confiate,,,(pe toate astea le gasesti la magazine bio/naturale/la plafar etc.

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Fructe multe fructe si iar fructe!

| daassh a răspuns:

Normal nu ai ce sa faci, corpul duce lipsa de glucide si trebuie sa mananci ceva ce contine glucide(dulciuri si nu numai) aici intra si fructele care contin fructoza.