| niky013 a întrebat:

Ce produs din gama clear clean este bun pentru cosuri si puncte negre

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Pentru puncte negre încearcă gelul exfoliant, uite un link, costă în jur de 20 RON. http://www.farmablu.ro/farmacie/gel-exfoliant-puncte-negre-clean-clear.

| pamPammmPam a răspuns:

Am incercat gelul de mai jos dar nu a dat roade straight face poate ca difera de la om la om.thinking