| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac ca sa cresc mai repede in inaltime si in kilograme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Mananci bine, duci un stil de viata sanatos si te apuci de un sport (baschet sau arte martiale).
Cam atat!
Bafta!

-Blytz-

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Alte sporturi ca exemplu? smug

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Orice fel. Tag rugby, fotbal. Fara lupte greco-romane (am o ruda ce a facut si tot mica a ramas...) Baschetul e cel mai bun daca vrei sa cresti. Sportul in general te ajuta sa te dezvolti.
Bafta!

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te la sala, mananca bine, mai alearga ocazional, iesi la fotbal cu prietenii etc.

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Sport.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Evident că sport și să mănânci sănătos.
Am aflat că înotul și baschetul sunt cele mai bune pentru asta.
O seară plăcută!