| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac, ca sa scap de semnele de la cosuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Incearca crema de galbenele

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da-te in fiecare seara cu ulei de argan sau crema de galbenele si la vara bronzeaza-te pe fata.
Vor disparea, sau macar se vor estompa foarte mult.

| njohn a răspuns:

Crema de galbenele

| alchimistuinfinit a răspuns:

Du-te la un medic dermatolog, iti va da un tratament cu creme sau unguente naturiste.

| vasilicaandreea a răspuns:

Acopera-le cu fond de ten..cictricile cred ca raman oricum