| pypa007 a întrebat:

Ce sa intampla daca iei viagra ce simtome as da?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Viagra nu-ti da pofta sa faci dragoste. Ea nu actioneaza asupra libidoului, ci asupra circulatiei. Viagra a fost intial folosita in tratamentul cardiopatiei ischemice, fiindca dilata vasele de sange ceea ce imbunatateste circulatia cardiaca. S-a observat ca la barbati imbunatatea foarte mult circulatia la nivelul vaselor peniene si atunci s-a ajuns sa se foloseasca pentru imbunatatirea erectiei la pacientii varstinici, care au ateroscleroza pe vasele peniene si o mai buna circulatie, asigura o erectie mai rapida si de mai lunga durata.
Deci daca esti femeie, Viagra iti va imbunatati circulatia cardiaca si iti va scadea un pic tensiunea arteriala. Nu va avea nici un efect asupra dorintelor sau performantelor sexuale.

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

De ce ''viagra'' la 23 de ani? Ai pus intrebarea din curiozitate sau e o problema care te intereseaza. Pentru ca eu sunt un bunic si nu ma intereseaza acest medicament.

kratos
| kratos a răspuns:

Efecte secundare posibile.
Ca toate medicamentele, VIAGRA poate cauza aparitia unor efecte secundare. Aceste efecte de obicei sunt slabe sau moderate si in mod obisnuit nu dureaza mai mult de cateva ore.

Unele dintre aceste efecte secundare apar mai probabil cand se utilizeaza doze mai mari. Cele mai intalnite efecte secundare sunt: dureri de cap, inrosirea fetei, deranj stomacal. Mai putin intalnite sunt: schimbari temporare de perceptie a culorilor (imposibilitatea de a deosebi verdele de albastru, impresia ca obiectele sunt albastre), ochi mai sensibili la lumina, vedere incetosata.

| Raul a răspuns:

Pai ca sa raaspund direct asa..sta ca batu-n sus aprox 2-3 orebig grin...NU zic din experienta proprielaughing

| Shhht ! - ( Nony ) a răspuns:

O stare care nu iti sta in caracter. o sa-ti deschida "pofta de viata"

| St!L a răspuns:

Cati ani ai?laughing

| ton a răspuns:

O sa mori in 30 de secunde