| Misshaa a întrebat:

Ce sampoane anti matreata imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

De la orfilame, e unul verde cu lamaie si urzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cap&Umeri big grin

| danielalex a răspuns:

Had &shoulders mentol, e bun

| BlackMillFan a răspuns:

Nivea mi se pare cel mai bun. Eu faceam matreata de la Head & shoulders si oricare alt sampon dar Nivea era singuru care ma scapahappy

| marry26 a răspuns:

Nizoral este foarte bun, pretul nu este insa studentescstraight face... dar merita!