| xXFrappeGirl a întrebat:

Ce se intampla, daca nu mananc nimic o zii intreaga? :3.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te simti mai molesit fara putere si probabil o sa te doara stomacul[de foame]

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa iti gheoraie matele.

| Axys a răspuns:

Iti faci rau la stomac nu-i bine s ate infometezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intampla exact acelasi lucru chiar daca nu mananci 2 zile intregi, ia verifica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Organismul va fi dat peste cap, iar drept urmare, data viitoare cand vei manca, organismul va retine mai mult, caci ultima data nu a avut resurse deloc. Asa te ingrasi mai repede. + iti scade puterea de memorie, iti periclitezi sanatatea.

| Carmen100 a răspuns:

Mori

| TheAvenger a răspuns:

O să îți fie foarte foarte foarte foame. Cea mai lungă perioadă în care am stat nemâncată a fost 12 ore. Mai mult de atât nu.

| Kiddy1998 a răspuns:

Iti faci rau la stomac si iti pierzi pofta de mancare eu zic sa nu stai o zi intreaga fara sa manaci happy Am stat si eu nemancat o zi intreaga si asta mi s-a intamplat. Deci ai grija de tine happy

| VeveValentina123 a răspuns:

Cel mai probabil o sa ai dureri de cap sau de burta