| gabiburni a întrebat:

Ce stil de viață aveți? Sportivi si sănătoși sau comozi si pufoși?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mai mult spre sportiv si sanatos, dar mai am si momente de ratacire happy

| RAY a răspuns:

Din pacate comoda, nu e sanatos deloc organismul are nevoie de sport culturism si cardio macar de 3 ori pe zi

| OoBunnyoO a răspuns:

Comoda si sanatoasa. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lenesa si sexy. laughing Mi-as dori sa imi iau role dar inca pendulez laughing.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Sport zilnic, cartofii prajiti nu mai stiu ce gust au, analizele anuale perfecte...un an a fost mai greu pana m-am reeducat din comoditatea si pufosenia mea. A meritat? Fiecare secunda!

| Juviia a răspuns:

Pufo-como-sportiva

| Mihaelablabla a răspuns:

Sportiva aici. Nu trece saptamana in care sa nu fac ceva miscare. Am facut MMA, Wushu, ma antrenez la sala de 3 ori pe saptamana. Distractie si relaxare.

| Tpuist a răspuns:

Eu comod si pufos.

| anonim000x a răspuns:

Relativ sportivi si pufosilaughing)

(Acel moment când încerci sa slăbești)