| miha90z a întrebat:

Ce stiti despre cremele preparate in farmacii? In special cele pentru persoanele cu acnee.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai reteta de la un medic dermatolog, este ok, le prepara bine.

| ur2sw33t2b4g10 a răspuns:

Cremele pentru acnee preparate in farmacie sunt foarte bune. Le recomand pentru ca eu am avut probleme mari. Dar daca ti se recomanda tratament cu roaccutane renunta. e nasol

| alcapone98 a răspuns:

Si eu mi-am comandat creme din farmacie iti trebuie reteta de la medic, acestea sunt produse la comanda deoarece trebuie tinute in anumite conditii sau nu sunt des comandate

| miha90z explică (pentru alcapone98):

Este necesar sa am reteta de la medic?

| alcapone98 a răspuns (pentru miha90z):

Depinde cat de grav este dar pentru a fii sigur poti merge la orice farmacie pentru a intreba

| alcapone98 a răspuns:

Depinde cat de grava este acneea, ca sa fii sigur poti merge la orice farmacie sa intrebi

| ChrissBeibii a răspuns:

Buna!:*cele pentru acnee in general sunt bune, de celelalte nu stiu:*:*:*:*