| anonim_4396 a întrebat:

Ce stiti despre produsele Elmiplant?big grin Am vazut ca is cam...ieftine. Si is de parere ca produsele ieftine nu`s asa bune, dar poate cineva a folosit si`mi schimba parerea.happy Multumesc~

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| elena_4396 a răspuns:

Sunt farmacista si recomand produsele elmiplant deoarece sunt extraordinare. Cu toate ca au un pret mic, fac minuni.

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Produsele cosmetice romanesti gen, Elmiplant, Hofigal, Gerovital, Farmec, Ana Aslan sunt foarte bune. Eu am acum de la Farmec o crema antirid super pe care o folosesc zilnic, am dat pe ea in jur de 9 lei.

soothe
| soothe a răspuns:

Cu asta m-ai omorat! Ca spirit de fronda iti pot spune ca preturile produselor cosmetice si multe asa zis naturiste sunt mari in general (exista convingerea in marketing ca lumea da usor banii pentru produsele cosmetice... "oricine" vrea sa arate frumoasa!). In Romania insa preturile sunt chiar nesimtit de mari - va rog sa ma scuzati doamnelor!
Oricum parerea ti-o formezi pe baza unor argumente, sa le zicem tehnice si incercand respectivul produs. Nu orice produs "bun" se comporta la fel la toata lumea.
In plus este bine sa iti faci opinie si in cunostiinta de cauza, informandu-te putin si teoretic despre tipul respectiv de produse si mai ales pentru ce iti trebuie.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Exact asa am patit si eu big grin Credeam ca daca sunt ieftine nu sunt bune dar m-am inselatwinkingSunt foarte bunebig grin Deci iti recomand sa le folosesti cu increderewinking

| Contrast a răspuns:

Am folosit Elmiplant de curioasa si in ciuda faptului ca nu m-am asteptam sa ma uimeasca, cu toate acestea sunt ok, cu atat mai mult cu cat eu sunt fan Loreal, dar acum merg in paralel cu ele; eu am un ten f sensibil si pentru faptul ca imi gasesc f greu ceva bun si eficient e discutabil... de cand le folosesc mi se par ok.

| AdDa_3336 a răspuns:

Dar de unde se cumpara thinking

| AdDa_3336 a răspuns:

De unde pot cumpara aceste produse in afara de internet thinking

| Petronela_9133 a răspuns:

Sa stii ca poti alege din produsele Elmiplant fara grija pentru ca sunt eficiente, iar raportul calitate-pret este avantajos. Eu am incercat mai ales gama pe baza de miere de la Elmiplant si am fost multumita.De asemenea, gama Aslavital este extraordinara si nu are un pret foarte mare in comparatie cu eficacitatea ei. Eu nu as mai opta pentru game straine, pentru ca, desi am facut-o ani de zile, nu si-au dovedit eficacitatea asa cum au facut-o cremele romanesti!