| dydy1 a întrebat:

Sunt bune produsele elmiplant?

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Eu am folosit pana acum de la Elmiplant crema antiacneica cu extract de brusture si crema antirid cu colagen. Crema antiacneica n-a fost buna deloc, in loc sa-mi trateze cosurile parca mai multe imi apareau. Iar dupa ce am folosit crema antirid, la fel n-am vazut vreun rezultat deosebit. Mi-a intretinut pielea din jurul ochilor supla si catifelata, dar liniile fine le am in continuare (ca riduri inca nu am, am folosit crema preventiv ca liniile sa nu mi se adanceasca si sa nu mi se transforme in riduri). Cu toate astea, m-am abtinut sa-mi fac o parere p.roasta despre produsele Elmiplant, ca am auzit lucruri bune despre multe alte produse Elmiplant si unele dintre ele ma tenteaza sa le incerc si eu.

| Robert a răspuns:

Da sunt bune deoarece sunt produse naturale.

| StartingANewLife a răspuns:

Eu folosesc lotiune spray pentru protectie solara si sunt extrem de multumita!

| beby_6532 a răspuns:

Da, sunt naturale

| Ioana960 a răspuns:

Produsele elmiplant sunt cele mai bune pentru ca cica sunt naturale si as vrea sa-ti spun ca si eu am folosit si sunt 100% naturaly!

| AlinFiles a răspuns:

Depinde dar cele mai bune sunt nivea, dove, garnier