| Pantera2010 a întrebat:

Ce tratament imi recomandati pentru cosuri dar sa fie ceva bun nu sa mai iasa inca 1000 de cosuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| rozalia25 a răspuns:

Daca iti tot iasa cosuri in ciuda tratamentelor aplicate, inseamna ca ai probleme cu ficatul si trebuie sa urmezi o cura de dezintoxicare. Ceaiul de 3 frati patati e solutia 1L/zi, si evident curatarea, tonifierea si hidratarea tenului de 2 ori pe zi. Sunt destule informatii pe net.

| Suzy a răspuns:

Buna! happy
- spala-te de 2 ori pe zi cu ceai de musetel
- nu mai pune mana pe ele :-P

| ellutza a răspuns:

Produsele Clerasil sunt cele mai bune! Si accesibile ca pret. Bea mult ceai in acelasi timp pentru detoxifiere.

| DeeDee28 a răspuns:

Incearca zineryt...mergi la medicul de familie si iti da trimitere la dermatolog...acesta iti va spune ce trebuie sa faciwinking

| clawss a răspuns:

Dermatolugul iti poate oferii tratamentul cel mai benefic pentru pielea ta!

| gambler a răspuns:

Recomand tratamentul de la AVENE insotit de apa termala, si sa nu iti pui mana pe fata in timpul zilei.

| anca2903 a răspuns:

Eu nu am cosuri, dar am o prietena care, de fiecare data cand ii iese un cos, isi da cu Ultralan si in vreo cateva ore numai are nimic. Incearca, poate merge.winking