| jon22 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa nu se rupa un prezervativ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| larrii a răspuns:

Sa desfaci cu grija ambalajul, sa stii sa il pui corect ca sa nu intre bule de aer, sa il verifici din cand in cand in timpul actului sexual si in ultimul rand ca fata sa fie uda bine pentru a aluneca happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa penetrezi cu grija si cand ii dai sa ti-o suga sa scoti prezervativul ca altfel baga dintii in el.
Ce intrebari.

| elyfel a răspuns:

Draga jon22, ca un prezervativ sa nu se rupa ia-ti unul bun(durex)si sa fi atent, sa ai grija sa nu alunece, tine bine de el. funditabig grin

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Sa dai in dujmanie

| Quasimodo a răspuns:

Sa nu-l folosesti... big grin

| MihaitsaMitza a răspuns:

Ia-ti un prezervativ bun, recomand Durex, si o mica atentie in folosirea acestuia.