| IonutMihai97 a întrebat:

Ce trebuie sa mananc ca sa ma ingras, mai repede?
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

-lactate
-prajituri
-paine
Respecta mesele zilnice si mananca pe saturate.

| Happyjump a răspuns:

McDonald's, KFC, shaorma dar ai grija cu sănătatea cel mai bine ar fi sa mănânci tot ce poftești

| Robyxten a răspuns:

Eu mananc ce-mi place si sa vezi ce burta am! happy

| markopolo a răspuns:

Nu trebuie sa mananci ceva neaparat ca sa te ingrasi. Orice poti manca dar sa mananci cu pofta si cel mai important sa mananci lejer, nu in graba.E bine cand stai la masa sa vizionezi un film sau o emisiune preferata.

| SabinaSabi a răspuns:

Fast food