| spi a întrebat:

Ceaiul verde de la belin este bun? vreau sa beau ca sa slabesc.care este cel mai bun pentru a ma ajuta sa slabesc cat mai repede? bineinteles si cu mancare mai sanatoasa si cateva exercitii.merci

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Ai grija cu ceaiul verde, unei prietene iau iesit cosuri urate din cauza ceaiului..Acuma totul depinde de organism happy N-o sa-ti zic sa faci multe exercitii si sa nu mananci aproape nimic, va suna stupid oh go on Stiu cum e cand vrei sa slabesti si vrei sa gasesti cea mai usoara modalitate..Ai grija de tinehappy!

| AliGab a răspuns:

Tot secretul intr-un program de slabire este transpiratia. Este bine sa faci un sport care sa nu-ti solicite foarte mult sanatatea dar care te face sa transpiri foarte mult. Bineinteles trebuie sa consumi apa pe masura ca sa nu apara deshidratarea. Scoate carnea si grasimea din alimentatie iar ceaiul verde sa fie doar un supliment. Succes