| anonim_4396 a întrebat:

Chiar asa, daca ar fi posibil transplantul de cap, ar pune capul meu la un corp sau corpul meu la alt cap?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Depinde cum "i-ar taia capul"!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Da, sigur că se poate - se rezolvă la alegere, depinde ce-ţi place mai mult : capul sau corpul tău.

Oricum, pentru o rezolvare rapidă ia legătura cu Duncan MacLeod din Highlander rolling on the floor

| SweetAl3x a răspuns:

Pai daca este "transplant de cap" inseamna ca,, capul este defect deci ar pune corpul tau la un cap nou laughing) Ce, vrei sa-ti schimbi capul? laughing

| lauraroxi a răspuns:

Depinde de ce ti-ai dori!

| alexutzaTaa a răspuns:

Capul lar pune