| InspectorulTPU a întrebat:

Chiar e adevarat ca daca fac flotari, abdomene, genoflexiuni etc raman mic si decaat imi intaresc musculatura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| onlymistery a răspuns:

Nuuuu! Nu o sa ramai mic, dar o sa-ti intaresti musculatura.

| wqreqwfsaddwqa a răspuns:

Nu este adevarat daca ridici haltere etc atunci da o sa ramai

| Cosmin86 a răspuns (pentru wqreqwfsaddwqa):

Serios? daca ridici haltere ramai mic? esti amuzant

| mirree a răspuns:

Nu nu este adevarat ci slabesti daca esti fata si daca esti baiat iti cresc muschii. paaaaaaaa.

| Cosmin86 a răspuns (pentru mirree):

Esti pe langa si tu