| sweetgirl_3609 a întrebat:

Cine imi explica de ce dupa primul contact sexuala te ingrasi si te latesti la talie? Funda pentru cel mai detaliat raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| yunnyaaa a răspuns:

Nu stiu daca te ingrasi, si de latit in talie te latesti cand iti incepi viata sexuala prea repedehappy

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

La fete sunt anumite modificari hormonale care le fac si mai pregatite pentru o viitoare maternitate. Si hormonii actioneaza asupra corpului, putand sa duca la anumite modificari.

| OanaG a răspuns:

Ba din contra slabesti in loc sa tii dieta sa te abtii de la mancare, o dai pe dieta sexuala acolo arzi calorii laughing

| IrinaAndreea a răspuns:

Nu e adevarat.

| DeDii a răspuns:

Depinde de corp si de femeie

| Rihanna a răspuns:

Depinde de organismul fiecarei femei.eu stiu destule persoane care nu au avut consecinte vizibile dupa contactul sexual. unele au slabit. unele s'au ingrasat.nu e o regula

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat eu de ex am slabit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul te mentinerolling on the floor

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Nu te ingrasi si nici nu te latesti dupa primult act sexual. Corpul se dezvolta foarte mult cand cresti.

| bifatul a răspuns:

Numai manca dupa ce faci sex si ai sa vezi ca nu te mai ingrasi