| ChocolattexXD13 a întrebat:

E adevarata chestia ca dupa primul contact sexual iti cresc sani si te latesti in solduri? Sau sunt doar baliverne de speriat adolescentii sa nu isi inceapa viata sexuala pana la o varsta cat mai aproapiata de maturitate?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Tâmpenie!
Toată povestea a plecat de la faptul că majoritatea fac sex de la vârst fragede când logic, corpul nu este dezvoltat. E normal dacă faci sex la 13-14-15 ani și la 16-17 te trezești că vezi domne te-ai dezvoltat. E o prostie.
Iar legat de lățitul în șolduri da este adevărat! Dar numai, repet NUMAI dacă rămâi însărcinată și faci copil! La toate femeile bazinul/oasul pubian se deplasează între 3-5 cm, pentru a permite copilului să se nască.

18 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna.
Depinde de organism!
Te dezvolti oricum! Nu e o regula ''dupa primul contact sexual''
Eu sunt virgina si am sanii foarte mari.
Deci...nu e o regula.

| Seby90 a răspuns (pentru NoSmile):

Cum nu ti-ai inceput viata sexuala la 13 ani? Vezi ca ai ramas in urma.

| NoSmile a răspuns (pentru Seby90):

Am 17 ani, si sunt virgina! sunt prea in urma, zici?laughing

| Seby90 a răspuns (pentru NoSmile):

Da, pai nu vezi in ce lume traim?

| NoSmile a răspuns (pentru Seby90):

Ba da! Dar mie nu mi se pare anormal ca inca mai sunt virgina la varsta asta si nici nu sunt complexata de asta.
Pur si simplu am fost ambitioasa!

| Seby90 a răspuns (pentru NoSmile):

Bravo tie, fie ca prima oara pentru el sa fie un trofeu in cazul tauwinking.

| NoSmile a răspuns (pentru Seby90):

Nu inteleg ce vrei sa spui!

| shadow72 a răspuns:

De ce vrei sa stii? ai sanii mici si nu stii cum sa ii faci sa creasca nu?
fii sincera nu esti prima fata care sa faca asa ceva

| ChocolattexXD13 explică (pentru shadow72):

Tocmai,sunt prea dezvoltata pentru varsta mea si nu vreau daca o sa fac asa ceva sa observe ai mei sau altcineva ..That's it!

| EyesSad17 a răspuns:

Te felicita

| Prapacea a răspuns:

Da este adevărat, și o să faci și „paranteze„.
Așa o să fi de crăcită de o să treacă mistrețul cu bostanul în gură printre picioarele tale!

| NoSmile a răspuns (pentru Prapacea):

Oare?
Atunci..de ce nu toate fetele sunt cracanate?
Sunt cranate doar alea in care da ca bouwinking

| DiazAndreea a răspuns:

Baliverne...depinde de organism, este cv normal sa te mai dezvolti dupa o anumita varsta, sa ti se lateasca soldurile si sa creasca sanii

| extreme0708 a răspuns:

Intr-adevar la primul contact sexual se produc unele dereglari hormonale care pot duce la cresterea sanilor sau latirea soldurilor dar nu este ceva garantat.

| RennaM a răspuns:

Baliverne beliverne

| uncas a răspuns:

La unele persoane este adevarat la altele nu.Sunt persoane intre persoane.
Poti sa slabesti cand ai primul contact sau te poti ingrasa.

| DienutzaMamarutza a răspuns:

Prostii happy

| AlinutaZ a răspuns:

Depinde de persoana si de organismul fiecaruia happy (la fetele ma grasute de obicei)