| petruraul a întrebat:

Cine stie cea mai buna crema de albit tenul? Dau funda, astept.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| JusTPauL a răspuns:

De ce ai vrea asta?
Majoritatea vor sa-l negreasca.

| petruraul explică (pentru JusTPauL):

Nu mi place il vreau mai alb, tenul meu ii ciocolatiu deschis

| JusTPauL a răspuns (pentru petruraul):

Inseamna ca tu te feresti fara de soare.
Sincer nu stiu crema pentru asa ceva.
Ce pot sa zic e ca si eu sunt creol si imi place si altora le place, chiar ma invideaza. Cu toate astea eu mai merg si la solar. Ador tenul negru.

| petruraul explică (pentru JusTPauL):

Chiar nu ma feresc de soare,,, tocmai cu cat satu mai mult mai creiol devine

| petruraul explică (pentru JusTPauL):

Dar unu daca esti creol te fac tigan,, asta ii a doua oara cand ma intreaba cineva zice scuza ma tu esti tigan, nu de ce? pai ai pielea creol,, i-am zis daca am piele mai inchis nu inseamna ca -s tigan,, nuntem multi care avem tenul creol

| Claxon987 a răspuns:

Crema depigmentanta de zi SPF 15 Essentials Alpine White, Skincode