| Lori12 a întrebat:

Cine stie daca pastilele pentru slabit Visislim sunt eficiente? As apela la acestea pentru ca nu pot face sport!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MgdDroopy a răspuns:

Daca ai pese 25 de ani si sunt recomandate de medic, da sunt bune. Altfel, NU!
Altfel incearca sa faci miscare (mers, exercitii de incalzire usoare), dar mai ales fii atenta la ceea ce mananci. Trebuie sa eviti chipsuri, cola, etc. Si sa iti micsorezi portiile de mancare. Mai bine mananci putin din 3 in 3 ore, decat mult de 2 ori pe zi.
Incearca exercitii yoga. Nu necesita efort