| ionion_4758 a întrebat:

Cine stie unde imi pot face grupa sanguina in raza sectorului 4, zona tineretului- unirii? dar nu as vrea sa astept o saptamana dupa rezultat., ma poate ajuta cineva? imi puteti trimite meil... daca sunteti draguti.tongue multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Dienuka a răspuns:

Medlife de la Unirii. Este in spatele Hotelului Horoscop, inspre Tineretului. Analiza este simpla ca si procedura. Deci cam in maxim 2 zile ai rezultatul. Cei de la Medlife pun si online rezultate, deci nu va trebui sa te mai deplasezi ca sa afli ce grupa de sange ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la orice laborator privat.
In principiu asta e o analiza la care rezultatul se da pe loc.