| Dragutzica2 a întrebat:

Compotul de fructe ingrasa? Mananc mereu la micul dejun dar nu mananc nimic altceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tot ce este consumat mult și frecvent îngrașă. Compotul dacă are zahăr și ai viață sedentară, da.
Pa, pa.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. In cantitati mici,nu ingrasa. Ti-l recomand pe cel facut in casa,nu cel cumparat. Oricum, ambele variante contin zahar insa cel preparat in casa este mult mai sanatos. Poti consuma linistita compot dimineata, atata timp cat nu o faci in exces.

| Blablabla0012 a răspuns:

Daca e facut de casa si n-are mult zahar nu ingrasa. Daca e cumparat sa vi atenta la ce doza de zahar are.

| kryss456 a răspuns:

Nu dimpotriva este foarte bun happy