| Anca_8759 a întrebat:

Copilul meu merge de-a busilea si are mici coji si vanatai pe picioare, mai ales pe genunchi. Ciudat, ceilalti doi copii ai mei n-au patit niciodata asta si nu pricep de la ce e...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| natalia_6495 a răspuns:

Mergi la medic sa il consulte si vezi care e cauza problemelor.

4 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Are pielea mai fina. Poate sa nu fie nimic cu el, totusi mergi la medic sa vezi daca nu-ti da ceva vitamine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare copil merge de-a busilea in felul lui, poate al tau e mai zgubilitic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

poate are fragilitate vasculara. du-l la medic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanatate multe