| wraithdesigner a întrebat:

Creatina!

Foloseste cineva de pe aici creatina? Imi puteti spune ce marca si in ce doze luati? Am citit mult despre efectele benefice ale creatinei... si intre un supliment pe baza de creatina si un supliment nutritiv fara creatina am ajuns la concluzia ca cel cu creatina este mult mai bun/complex pentru un sportiv. Poate totusi ar fi prea repede la 15-16 ani de suplimente...
Astept parerile voastre despre marci, doze, de cand folositi, efecte... si alte informatii care credeti ca mi-ar putea fi folositoare. mersii :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| quintron a răspuns:

De ce nu mergi tu la un medic sa afli exact ce ai nevoie! crezi ca aici sunt doctori?