| brokxy a întrebat:

Credeti ca e ceva grav? Am 22 de ani, am dureri de cap de cateva zile si ma trezesc cu picioarele paralizate intr-un fel. Nu ca nu le simt dar nu pot merge normal dupa ce ma trezesc. Stiti cum merg robotii sau pinguinii asa drept, zici ca imi sunt împietrite picioarele. Si cand ma trezesc si stau in pat dimineata nu pot misca deschid ochii si nu pot sa ma misc apoi adorm iar pana imi revin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fa-ti niste analize. Cred ca ai probleme cu circulatia sangvină.

| Caro34 a răspuns:

Da, lipsa cronica de miscare si lene uriasa! Trezeste-te dimineata devreme, deschide geamul si inspira aer curat, apoi mananca putin si bea ceva cald apoi mergi la o plimbare vreo cateva luniwinking, apoi faci ce ai programat in acea zi. Sa nu-mi spui ca nu ai timp fiindca nu te cred... Bei cafea multa? Daca da, reduce consumul si fa niste analize sa vedem daca interiorul e defect si da undeva rateuri insa nu prea cred! Tel. mobil lasa-l pentru eternitate sa se odihneasca insa poarta-l in buzunar pentru ajutor in caz de nevoie! Astept vesti dupa 2 sapt. de plimbare zilnica minim 30 minute! happy