| nicoleee30 a întrebat:

Credeti ca facand in fiecare zi jogging cu Kangoo Jumps timp de 20-30 minute + dans de o ora + exercitii pentru abdomen,fese,picioare si brate si + o dieta echilibrata si slaba in caloriii : dimineata: un mar si o banana, pranz: piept de pui cu salata de rosii si cina: un iaurt sau nimic.Credeti ca voi reusi sa slabesc si sa am un corp frumos intr-un timp scurt? Multumesc, si funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BlaaBlaa a răspuns:

Pai in fiecare saptamana o sa scazi 2 kg cam asa. Si iti tonifiaza fesele si picioarele nu o sa mai ai celulita, om sa ai un abdomen plat. Si eu am facut cateva saptamani si deja se vad rezultate big grin

| BlaaBlaa a răspuns:

O sa ai *